Get Adobe Flash player

pszczolkiJesteśmy grupą 4 latków i nazywamy się ,,Pszczółki”. Nasza pani ma na imię Emilka. Na kilka godzin będzie do nas przychodziła także pani Agnieszka Z. W naszej grupie paniom pomaga, woźna oddziałowa pani Agnieszka.

Nasze panie próbują utrwalić nam zasady dobrego wychowania, które obowiązują nie tylko w przedszkolu, ale również w domu czy na ulicy. Wszyscy bardzo chcemy poznawać tajemnice świata. Chcemy odkrywać i doświadczać tego, co nas otacza. Zaraz po śniadaniu siadamy wszyscy grzecznie i słuchamy tego, co mówią nasze panie. Po zajęciach mamy czas na samodzielne zabawy w sali lub na placu przedszkolnym. Potem jest czas na smaczny obiadek. A po obiedzie odpoczywamy, słuchając bajek czytanych przez nasze panie, bądź też wsłuchujemy się w dźwięki cichej muzyki, aby zapomnieć o wszystkich zmartwieniach, tęsknocie i trudach mijającego dnia.

A gdy nadchodzi czas na powrót mamy to czekamy na nią z niecierpliwością, spoglądając przez okno. Chociaż w naszej grupie są i tacy, którzy chcieliby zostać troszkę dłużej więc ociągają się z wyjściem, bo w naszym przedszkolu jest naprawdę fajnie!!!

 

witamy

 

Gazetka przedszkolna
Archiwa

PRZEKAŻ 1,5%

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS:

0000270261

Oraz poniższy cel szczegółowy:

BAJKOWY ZAKĄTEK LUBLIN 9198