Get Adobe Flash player
,,To Święty Mikołaj dziś odwiedzi nas,
przywiezie prezenty w ten zimowy czas”

Ten długo oczekiwany gość odwiedził przedszkolaki przy ulicy Zachodniej w piątek 4 grudnia, a na ulicę Nadbystrzycką zawitał w poniedziałek 7 grudnia.

Piątkowe spotkanie z Mikołajem i mikołajkową zabawę zorganizowała dla przedszkolaków młodzież z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 1 w Lublinie. Były tańce, wesołe okrzyki, szczere uśmiechy, pamiątkowe zdjęcia i to co w tym dniu najbardziej oczekiwane – prezenty!.

Natomiast poniedziałkowe spotkanie przedszkolaków z Mikołajem uświetnił spektakl teatrzyku ,,Niespodzianka”, w którym z ogromnym zaangażowaniem występują rodzice dzieci z grupy V i VI. Tym razem przygotowali oni przedstawienie „Sen Jasia”. Kiedy wreszcie pojawił się długo oczekiwany gość dzieci zaprezentowały mu przygotowane specjalnie na tę okazję piosenki i wierszyki, a w zamian otrzymały od Mikołaja piękne prezenty.
Dyrektor Zespołu Przedszkolnego nr 1 oraz nauczycielki pragną podziękować za zaangażowanie i udział w przedstawieniu Rodzicom: Alicji i Filipa K., Lenki P., Laury K., Gabrysi L., Julii W., Aleksandra T. oraz Igora B.

 

Gazetka przedszkolna
Archiwa

PRZEKAŻ 1,5%

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS:

0000270261

Oraz poniższy cel szczegółowy:

BAJKOWY ZAKĄTEK LUBLIN 9198