Get Adobe Flash player

Dzisiaj odbyły się aż 3 spotkania świąteczne i choć każde z nich było inne to jednak przyświecał im jeden cel – spędzenie czasu z bliskimi w świątecznej atmosferze i wspólne śpiewanie kolęd.

Podczas świątecznego spotkania w grupie I, ,,Krasnoludki” zatańczyły  i zaśpiewały piosenkę o świecących gwiazdkach i pięknej choince, a następnie wspólnie z rodzicami ozdabiały papierowe bombki, które teraz pięknie zdobią choinkę w ich sali.

Spotkanie z rodzicami w grupie ,,Tygrysków” także miało formę warsztatów. Ozdabianie pierników w kształcie choinki kolorowym lukrem i posypką oraz drewnianych bombek połyskującym, kolorowym brokatem i cekinami przeplatane było pięknymi kolędami, grą na instrumentach oraz świątecznymi wierszami.

Natomiast ,,Biedroneczki” zaprezentowały rodzicom „Jasełka”. Dzieci z zaangażowaniem wcieliły się w swoje role, prezentując umiejętności recytatorskie  i wokalne. Spotkanie było również okazją do złożenia sobie świątecznych życzeń. A na koniec spotkania dzieci wręczyły rodzicom świąteczny upominek w postaci kolorowej bombki.

 

Gazetka przedszkolna
Archiwa

PRZEKAŻ 1,5%

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS:

0000270261

Oraz poniższy cel szczegółowy:

BAJKOWY ZAKĄTEK LUBLIN 9198