Get Adobe Flash player

W tym tygodniu przedszkolaki przedstawiły w formie on – line koncerty świąteczne dla swoich bliskich.

Koncert w grupie I nosił tytuł ,,Spotkanie przy choince”. Maluszki zaśpiewały i zatańczyły piosenkę o małej gwiazdeczce i o choince, którą ozdobiły dzieci. Przedszkolaki zatańczyły także taniec z dzwoneczkami.

W grupie ,,Pszczółek” koncert był zatytułowany ,,Zaśpiewajmy kolędę…” Przedszkolaki oprócz tytułowej kolędy zaśpiewały piosenkę ,,Świeć gwiazdeczko” oraz kolędę ,,Przybieżeli do Betlejem” , a wszystko to z towarzyszeniem instrumentów. Małe ,,Pszczółki” samodzielnie przygotowały również dla swoich rodziców świąteczne upominki – świeczniki w kształcie gwiazdki.

,,Tygryski” zaśpiewały piosenkę o aniołkach, które nie miały na święta choinki.

Natomiast w grupie IV odbył się „Koncert kolęd i pastorałek”, w którym nasze najstarsze przedszkolaki miały okazję zaprezentować swoje talenty wokalne oraz umiejętność gry na instrumentach. Dzieci wykazały się wielkim zaangażowaniem, poczuciem rytmu oraz znajomością popularnych i mniej znanych świątecznych utworów.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia grupa ,,Motylki” przedstawiła tradycyjne Jasełka. Przedstawienie przeplatane było pięknymi kolędami: ,,Dzisiaj w Betlejem”, ,,Jezus malusieńki”,  ,,Pójdźmy wszyscy do stajenki” oraz tańcem z lampionami ,,Noel”.
Na koniec dzieci, z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, złożyły życzenia swoim rodzicom.
Gazetka przedszkolna
Archiwa

PRZEKAŻ 1,5%

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS:

0000270261

Oraz poniższy cel szczegółowy:

BAJKOWY ZAKĄTEK LUBLIN 9198