Get Adobe Flash player

Nasze przedszkolaki biorą udział w wielu konkursach, zwłaszcza plastycznych, organizowanych przez różne placówki przedszkolne, szkoły, biblioteki i domy kultury, a miesiąc styczeń to czas podsumowań i rozstrzygnięć wielu nich.

Jednym z nich był konkurs ,,Mój przyjaciel miś” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 22. Nasze przedszkole reprezentowała Wiktoria i Mateusz, którzy zajęli w nim ex aequo pierwsze miejsce. Oboje otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki: Wiktoria kubeczek, a Mateusz piłkę.

Kolejnym konkursem, który został rozstrzygnięty był III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Symbole niepodległej”, w którym brał udział Dawid.

W VIII Międzyprzedszkolnym konkursie bożonarodzeniowym ,,Choinka strojnisia” zorganizowanym przez Przedszkole ,,Król Maciuś I” nasz Zespół Przedszkolny reprezentowała Iga i Franciszek oraz Ola i Wiktoria, która zdobyła wyróżnienie.

W Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Lubelska kartka świąteczna” brała udział Ola i Nikola oraz Antek, Jagoda i Ala.

Czworo naszych reprezentantów wzięło udział  w konkursie ,,Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 22 im. Bolesława Prusa. Hania oraz Janek zajęli w nim ex aequo 1 miejsce, a Marysia i Nikola 2. Oprócz dyplomów zwycięzcy otrzymali także wspaniałe nagrody.

„ Święta tuż- tuż” to kolejny konkurs, w którym brały udział dzieci z naszego przedszkola Olga i Zosia oraz Gabrysia, która zajęła w nim I miejsce i Mikołaj, który zajął miejsce III.

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom gratulujemy!

Gazetka przedszkolna
Archiwa

PRZEKAŻ 1,5%

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS:

0000270261

Oraz poniższy cel szczegółowy:

BAJKOWY ZAKĄTEK LUBLIN 9198