Get Adobe Flash player

To my najstarsze przedszkolaki. Nasza grupa nazywa się  ,,Sówki” (już drugi rok).

Mamy sześć lat. Rozpiera nas energia do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, bo sowy to przecież baaardzo mądre ptaki, a my podobnie, jak one też chcemy dużo umieć i dużo wiedzieć. O naszą edukację i dobre maniery w tym roku będzie dbała pani Ewa i pani Agnieszka. Miło jest bawić się i pracować w sali, którą posprząta pani Ania. Podaje nam ona pyszne posiłki, przygotowane przez panie kucharki.
Jesteśmy bardzo ciekawi świata. Uważnie słuchamy tego co mówią nasze panie i chętnie uczestniczymy we wszystkich organizowanych przez nie zajęciach. Ćwiczymy, uczymy się liczyć, malować i rysować. Mamy też czas na zabawy swobodne w sali i na powietrzu. Kiedy jest ładna z wielką radością wszyscy bawimy się na przedszkolnym placu zabaw.

W myśl naszego Kodeks Przedszkolaka staramy się być dla siebie uprzejmi i grzeczni, aby w naszej grupie było miło i bezpiecznie, a nasze panie zawsze mogły nas pochwalić.
Jesteśmy najstarszą grupą  i już niedługo pójdziemy do szkoły. Chcemy jak najwięcej nauczyć się i zadziwić wszystkich tym, czego dowiedzieliśmy się w przedszkolu. W tym roku znowu będziemy spotykać się z ciekawymi ludźmi, jeździć na wycieczki, brać udział w różnych konkursach.

witamy

Gazetka przedszkolna
Archiwa

PRZEKAŻ 1,5%

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS:

0000270261

Oraz poniższy cel szczegółowy:

BAJKOWY ZAKĄTEK LUBLIN 9198